W 100% naturalny i bezpieczny
preparat wspomagający odchudzanie

Składniki Green Coffee 5K

Green Coffee 5K to całkowicie naturalny, a więc równocześnie w pełni bezpieczny suplement diety, który cieszy się coraz to większą popularnością na rynku preparatów wspomagających odchudzanie. Stosując odpowiednią dietę oraz nawet minimalne, ale systematyczne ćwiczenia fizyczne wraz z równoczesnym zażywaniem tabletek Green Coffee 5K można osiągnąć w pełni zadowalające i szybkie rezultaty odchudzania.

Warto podkreślić jeszcze raz, że produkt Green Coffee 5K zawiera w swoim składzie tylko i wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu mamy pewność, że jego stosowanie nie wywołuje żadnych niepożądanych reakcji. Preparat Green Coffee 5K produkowany jest w zgodzie ze standardem GMP (Good Manufacturing Practices), co jest gwarancją wysokiej jakości składników użytych w produkcji oraz bezpieczeństwa stosowania.

Co zawiera suplement diety Green Coffee 5K?

Jedna kapsułka preparatu zawiera ekstrakt, który jest ekwiwalentem aż 5000 mg zielonej kawy (największa zawartość na rynku!) - gwarantuje to najwyższą skuteczność działania, a także doskonałe wchłanianie. Taka dawka zielonej kawy w jednej kapsułce dostarcza równocześnie do organizmu 50 mg kwasu chlorogenowego, który wykazuje silne właściwości odchudzające potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi. Poniżej opisana została zielona kawa oraz kwas chlorogenowy.

Zielona kawa – ma bardzo silne działania antyoksydacyjne, które sprawiają, że znacząco obniża się proces wchłaniania węglowodanów w naszym organizmie, dzięki czemu tracimy z każdym dniem na wadze. Oprócz kwasu chlorogenowego, który został opisany poniżej, zielona kawa zawiera także kwas kawowy wykazujący właściwości przeciwzapalne, moczopędne oraz przeciwmiażdżycowe. Oprócz właściwości odchudzających, zielona kawa wpływa także bardzo korzystnie na funkcjonowanie naszych nerek, zapobiega chorobom nowotworowym oraz skutecznie spowalnia proces starzenia się.

Kwas chlorogenowy (CGA) – znajduje się w ziarnach zielonej kawy, jednak w wyniku termicznej ich obróbki drastycznie zmniejsza się zawartość kwasu CGA. Właśnie dlatego wyłącznie zielone ziarna, czyli niepalone charakteryzują się właściwościami odchudzającymi. Kwas chlorogenowy jest antyoksydantem powszechnie występującym w tkankach roślinnych. Wykazuje właściwości bakteriobójcze, przeciwwirusowe, a nawet antygrzybiczne. Badania wykazały również, iż kwas CGA chroni przed cukrzycą.

Dlaczego kwas chlorogenowy wspomaga odchudzanie?

Znajdujący się w naszym organizmie kwas CGA znacznie obniża ilość cukru wchłanianego w przewodzie pokarmowym. W wyniku czego organizm jest zmuszony do korzystania z nagromadzonych wcześniej zapasów i stąd tracimy zbędne kilogramy.